Výroba

Provoz společnosti je vybaven nejmodernější technologií pro zpracování plechu, sváření v ochranné atmosféře a povrchovou úpravu respektující ty nejpřísnější ekologické normy.

Výrobní náplň firmy spočívá v návrzích, vývoji a následné výrobě kovových pevných či skládacích palet nebo speciálních přepravníků uzpůsobených pro skladování a manipulaci jakýchkoliv výrobků. Návrhy a konstrukční zpracování nových výrobků provádíme v programu Solid Edge ve formátech 2D a 3D. Vyrábíme nejen celokovové palety, ale také palety v kombinaci ocel-plast. Pro menší výrobky, u kterých hrozí při přepravě poškození v kontaktu s ocelí, používáme plastové hřebeny, které se montují na konstrukci palety.

Nullam nisl augue, convallis id porta ut, rhoncus sit amet dui. Etiam commodo ipsum eget magna cursus posuere. Sed et augue et lorem accumsan lacinia in vitae urna. Morbi in odio lacus, et pellentesque enim. Suspendisse interdum gravida eros sed lacinia. Suspendisse potenti. Sed consequat lorem dui. Vestibulum gravida malesuada lacus, a facilisis justo consectetur sit amet. Morbi mollis ultricies quam in dapibus. Mauris ac felis in metus porttitor rhoncus a id ipsum. Vivamus ac lectus massa, et varius metus.

2012 © KOVPAL Dobruška s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio