O společnosti

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Provoz společnosti je vybaven nejmodernější technologií pro zpracování plechu, sváření v ochranné atmosféře a povrchovou úpravu respektující ty nejpřísnější ekologické normy.

Výrobní náplň firmy spočívá v návrzích, vývoji a následné výrobě kovových pevných či skládacích palet nebo speciálních přepravníků uzpůsobených pro skladování a manipulaci jakýchkoliv výrobků. Návrhy a konstrukční zpracování nových výrobků provádíme v programu Solid Edge ve formátech 2D a 3D. Vyrábíme nejen celokovové palety, ale také palety v kombinaci ocel-plast. Pro menší výrobky, u kterých hrozí při přepravě poškození v kontaktu s ocelí, používáme plastové hřebeny, které se montují na konstrukci palety.

Dále jsme schopni na palety zabudovat plastové nebo gumové boxy, do kterých se jednotlivé díly vkládají, případně plastové, pěnové nebo vakuově tvářené proklady. Pro přepravu choulostivých plastových dílců, jako jsou např. automobilové nárazníky, používáme upínací prvky, které jsou povrchově opatřeny plastem.

Povrchovou úpravu proti korozi provádíme syntetickými barvami v odstínech RAL dle požadavku. Dále jsme schopni výrobky dodat galvanicky i žárově zinkované nebo opatřené komaxitem.


Firma se podílí na dodávkách skladovacích systémů pro automobilový průmysl a atypických přepravek pro širokou škálu odběratelů.

2012 © KOVPAL Dobruška s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio